Hakkımızda

                    

          1987 yılından bu yana  Çeşme’de, A grubu seyahat ve Gemi acentası olarak hizmet veren şirketimiz, Çeşme -  Sakız Adası arasında 21 yıldır düzenli yolcu ve araç taşımacılığı yapan Sunrise Lines firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

          Grup şirketimize ait  San Nicolas ve Oınoussaı III feribotlarımız ile zamanında kalkış ve varış yapmaya büyük özen göstererek, Çeşme’den Sakız Adasına karşılıklı olarak diğer firmalardan farklı saatlerde seferler yapıyoruz.

          Yine  Grup Şirketimize ait Yunanistan ve Türkiye’deki seyahat acentelerimiz vasıtasıyla da Türkiye’den Yunanistan’a gidecek ya da Yunanistan’dan Türkiye’ye gelecek tüm misafirlerimize en iyi hizmeti ( Otel – Tur – Transfer – Araç Kiralama vs. ) en uygun fiyata sunmayı hedeflemekteyiz.

           Misyonumuz
           Bireysel ve kurumsal müşterilerimize, deneyimli ve güler yüzlü personelimizle  turizm ve  feribot taşımacılığı  ile ilgili tüm konularda ,  güvenilir, ekonomik ve kaliteli  hizmeti en kısa sürede sunabilmek.

           Vizyonumuz
           Sektördeki yeniliklerin takipçisi olup, yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri portföyümüzü geliştirerek daha geniş kitlelere ulaşmak, misafirlerimizin beklentilerini memnuniyete dönüştürerek tatil ve seyahatteki değişmez partneriniz olmaktır.

                       

 

          1