TÜRKİYE - YUNANİSTAN - İTALYA  FERİBOT ULAŞIMI 


 
Türkiye’den  İtalya’ya direk yolcu feribotu seferleri artık yapılmamaktadır. En son 2008  ylında böyle bir feribot vardı. O tarihden beri maalesef yok.


Çeşme ‘den İtalya’ya arabalı feribot ile gitmek isteyen yolcularımız için en kolay, modern  ve güvenilir  ulaşım yolu  aşağıdaki gibidir.1. Etap : Çeşme – Sakız Adası ( Chios ) : Çeşme’den Sakız Adasına yazın her akşam sefer yapılmaktadır. Yolculuk yalnızca 35 Dakika sürer.2. Etap : Sakız Adası – Pire ( Atina ) : Sakız’dan Atina’nın Pire limanına yine yazın Haftanın her günü sefer vardır. Yolculuk hızlı feribotlarla yaklaşık  7,5 -  8  saat kadar sürmektedir.

3. Etap : Pire Limanı’ndan  Patras limanına gidebilmek için 230 km’lik modern karayolu yolculuğu. Araçsız seyahat edenler için otobüs ve tren seferleri de yapılmaktadır.4. Etap : Patras limanın’dan İtalya’nın  Bari – Brindisi – Ancona ve Venedik limanlarına birçok şirketin haftanın her günü  seferi vardır. Yolculuk, gidilecek limana göre 14 ila 30 saat arası sürer. Modern koltuk ve kabin seçenekleriyle yorulmadan eğlenerek seyahat edebilirsiniz .YUKARIDA BELİRTİLEN FERİBOTLARIN  TÜM BİLETLERİNİ ACENTAMIZDAN EXTRA KOMİSYON ÜCRETİ ÖDEMEDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ …

    Feribot bağlantıları, günleri, saatleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın !!!

 

TAMER TUR LTD. STI.   0090 232 712 97 97   -  0090 232 712 79 32 

 

1107 Sok No: 45/A    Çeşme - İzmir / TURKEY